درباره ما

تیام یدک در یک نگاه

هر روز دنیای فناوری و دیجیتال در حال رشد و توسعه همه جانبه است. به ترتیبی که به تدریج کارهای سنتی در حال فروپاشی و تعطیلی و سیستم های مدرن در حال جایگزینی برای این دسته مشاغل هستند. گروه تیام یدک که از سال 1387 کار خود را به صورت عمده با مشتریان خود آغاز کرده، همواره با هدف ارائه خدماتی مطمئن و ارزان در حوزه تامین لوازم یدکی و در راستای رضایت مشتریان خود تا کنون قدم برداشته است. حال با وجود تجربه ای به قدمت یک دهه در این عرصه با همراهی جمعی از متخصصان مهندسی مکانیک، تأمین کنندگان باتجربه بازار داخلی و خارجی و خبرگان دنیای دیجیتال، که هر یک با مشکلات این حوزه از نزدیک دست و پنجه نرم کرده اند و شاهد مشکلات تامین لوازم یدکی خودرو به عنوان یکی از اساسی ترین نیازهای هر خودرو بوده اند در عرصه دیجیتال نیز همراه مشتریان خود هستیم. عدم شفافیت قیمت ها، عدم وجود راه حلی مناسب جهت اطمینان از اصالت کالا، کمبود دانش و جزئیات فنی در خصوص قطعات و کارایی هر یک از اساسی ترین مشکلات و مسائل این حوزه هستند.

از اونجایی که امروزه اوقات فراغت مردم هر روز کمتر می شود و گرایش مردم به خرید دیجیتال هر روز بیشتر، مجموعه ای از متخصصین فناوری تحت عنوان یک تیم به مجموعه تیام یدک جهت سرویس دهی هر چه بهتر به مشتریان افزوده شدند تا فصل جدیدی را در ارائه خدمات آنلاین در این حوزه رقم بزنیم.
در تیام یدک با تامین قطعات از تامین کننده های اصلی و دسته اول در سطح کشور و با حذف واسطه ها محصولات با قیمتی ارزان تر و خیالی آسوده تر به دست مشتریان می رسد. فرایند خرید محصولات در تیام یدک شفاف، سفارشات قابل پیگیری و ردیابی، ارسال سریع محصولات برای مشتری باعث می شود که مشتری با اطمینان بیشتری نسبت به بازار سنتی از مجموعه ما خرید کند.

ارائه اطلاعات تخصصی در خصوص خودروها و قطعات مختلف به تفکیک برندهای داخلی و خارجی، از جمله خدماتی است که باعث می‌شود ضمن افزایش دانش فنی در تمام سطوح جامعه، شما خریدهای خود را با اطمینان بالاتر انجام دهید.
هرچند در تیام یدک کوشیده ایم بهترین‌ها را به آسان ترین و شفاف‌ترین شکل ممکن ارائه دهیم ولی همواره منتظر شنیدن پیشنهادات شما کاربران عزیز جهت ارتقا و بهبود ارائه خدمات در بخش‌های مختلف هستیم.

ثبت نام در خبرنامه